MÖBLER / Bord / Soffbord 5511179
nr 551 1179
Soffbord
50-tal med utdragsskivor, längd: 150, djup: 63, höjd: 50
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:35:10
200 kr
200 kr
300 kr